09125669266 info@https://zobdegan-danesh.ir البرز-کرج-چهار راه نبوت-ساختمان هیراد طبقه اول واحد 104 9 صبح الی 6 عصر

موشن گرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یکی از روش های نوین تبلیغات دیجیتال موشن گرافیک است.موشن گرافیک از علم موشن به معنی حرکت و علم گرافیک که علم قاب ها و فریم ها است تشکیل شده است. در واقع موشن گرافیک علم متحرک سازی المان های گرافیکی ثابت می باشد.

محبوبیت موشن گرافیگ

موشن گرافی ها از محبوبیت بسیاری در حوزه تبلیغات برخورداراند. اما چه چیز باعث محبوبیت موشن گرافیک شده است. همانطور که می دانید تمامی رسانه ها در تولد خود با واکنش های منفی مردم مواجه شدند. اما موشن گرافیک و انیمیشن زبان های از رسانه هستند که از این قاعده خارج بودند. موشن گرافی ها به دلیل جذابیت بالا نسبت به سایر روش های تبلیغات دیجیتال از تاثیر گزاری بیشتری برخوردار هستند.

هزینه های موشن گرافیک

از دیگر مزیت های موشن گرافیک که فعالان تبلیغاتی و مشتریان را جذب خود کرده هزینه پایین آن نسبت به تیزر ها و فیلم های تبلیغاتی می باشد. چراکه در موشن گرافیک هزینه هایی مانند تجهیزات تصویر برداری و عکاسی، فضا سازی، هزینه های بازیگر و گریم، هزینه های حمل و نقل و صد ها هزینه پنهان دیگر حذف می شود. موشن گرافیک ها می توانند در مواردی که حتی قابلیت تصویر برداری وجود ندارد یک موضوع را به صورت کامل و آسان تفهیم کنند.

موشن گرافیک یا اینفوگرافیک؟

موشن گرافی ها به 12 دسته کلی تقسیم می شوند. برای مثال آیکون های متحرک و فایل های متحرک پرزنتیشن ها نوعی موشن گرافیک هستند. اما در ایران اینفوگرافی را که یکی از شاخه های موشن گرافی است به عنوان موشن گرافی می شناسند.

نمونه کارها

Call Now Buttonتماس